Нас оточують сайти

сайты Технологии

Сьогодні дуже складно уявити наше життя без Всесвітньої павутини, і іноді може здатися, що Інтернет був завжди. Але, чи так це насправді?

Коли з’явилися сайти?

6 серпня 1991 року англійський фізик і комп’ютерний учений Тім Бернерс-Лі запустив те, що ми знаємо як World Wide Web (W3). Це перший у світі сайт, що обслуговує Європейську лабораторію фізики елементарних частинок (CERN).

Нас оточують сайти

Роком раніше було отримано дозвіл на використання першого веб-сервера, названого CERN Htpd.

  • До кінця 1992 року у Всесвітній павутині існувало десять веб-сайтів. Після того як наступного року ЦЕРН зробив технологію W3 загальнодоступною, їхня кількість почала зростати швидкими темпами.
  • До 1994 року з’явилося вже близько 3000 сайтів, і один із них — сьогоднішній W4AEaho! Однак тоді він носив зовсім іншу назву — Wheru apd David «s W50Cuide to thе Wordind W51Ceeb, і був запущений як популярне інтернет-розповсюдження.
  • До моменту появи Gооglе, через 4 роки, в Інтернеті вже було два мільйони сайтів. За даними з цієї пошукової системи, ĸ серпню 2019 року налічувалося вже 1,71 млрд веб-сайтів.

Якщо ви маєте бажання долучитися до творців сайтів, то для цього потрібно пройти курси web-програмування. Про це дізнатись більше можна на сайті robocode.ua.

Читайте также
Пражская весна, 1968 год. Причины и последствия
«Пражская весна» 1968 года была трагически недолгой, поскольку советские войска решительно подавили продемократическое движение в Чехословакии. Странная делегация из Москвы 21 августа 1968 года в…

 

Інформація про користувачів мережі

Якщо ж ви є звичайним користувачем мережі Інтернет, то слід знати, що коли ви відвідуєте будь-який веб-сайт, він зберігається в історії використовуваного вами веб-браузера. Деякі важливі дані також зберігаються у вигляді файлів cookie.

Нас оточують сайти

Будьте обережні в мережі

Щоб видалити всі особисті дані, вам необхідно очистити історію, файли cookie і кеш вашого веб-браузера. Але почекайте, навіть це не допоможе повністю видалити всі дані. Існує величезна кількість вразливостей, пов’язаних із конфіденційністю, які можна знайти в усіх веб-браузерах, включно з Firefox, Chrom, IE, Opera і Safari.

Читайте также
Фрэнсис Гэри Пауэрс. Правдивая история инцидента с самолетом-разведчиком U-2
Разведывательные полеты США над СССР В конце 1950-х годов ЦРУ приказало американским авиаторам начать более серьезные разведывательные полеты над СССР. Большинство пилотов были настроены…

 

Ця вразливість може показати практично будь-якому хакеру (якщо він знає вашу IP-адресу) сайти, які ви відвідували, тим самим порушуючи ваше основне і одне з найголовніших прав на конфіденційність.

По-справжньому можна почати хвилюватися, якщо знати, що вразливостями браузерів може скористатися будь-який хакер або фахівець з безпеки. Іншими словами вони можуть отримати список усіх веб-сайтів, які ви відвідували. І це все через критичні вразливості, про які слід пам’ятати завжди, під час «блукання» Інтернетом.

Рекомендуем также:
5 1 голос
Рейтинг статьи

Сергей Громов

Интересуюсь историей с детства. Хотя со временем понял, что история - это не очень точная наука, а скорее, набор гипотез и допущений

Как это было
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x